Církev adventistů sedmého dne

Mňukova 17
700 30 Ostrava - Zábřeh
Česká republika

Kazatel sboru: Petr ROHAN
tel.: 775 789 030
e-mail: petrrohan7@gmail.com

Bowling ... jak bylo

17.03.2009 14:38

BOWLING 7. března 2009

Je něco kolem 16.30, sobota podvečer. Sešli jsme se v našem sboru, zazpívali pár písniček, poslechli si podvečerní zamyšlení a udělali pro mnohé z nás "netradičně" velkééééé kolo. A to vše byl teprve začátek našeho sobotního večera.

Auty jsme se přesunuli na opačnou část Ostravy abychom změřili své síly a určili vítěze 1. ročníku turnaje v bowlingu KD Ostrava-Zábřeh. V 18 hodin se na šesti dráhách objevily naše jména a my začali házet jednu kouli za druhou. Naším cílem byly kuželky na které jsme mnozí ani neviděli, jak byly daleko :-). Dráhy byly obsazené těmito soutěžícími - mladší muži, starší muži, nejstarší muži, mladší ženy, starší ženy a samozřejmě děti. Za dvě hodiny jsme stihli zahrát skoro tři hry, pořádně se protáhnout, pobavit a zničit své "pravice". Mnohým se na tváři proto objevil výraz spokojenosti a nadšení, když naše jména zmizela a čas nám určený vypršel.

Ani tím ovšem náš večer neskončil. V zadní části místní restaurace jsme měli objednaný stůl s malým pohoštěním a hlavně - začali jsme sčítat a hledat vítěze! Ve třech kategoriích se vítězi stali:

  • kategorie dětí: 1. místo - Matouš Veselý
  • kategorie ženy: 1. místo - Ilonka ŠImčíková
  • kategorie muži: 1. místo - Jarek Šimčík

Vítězové byli po právu odměnění pohárem a diplomem, ostatní účastníci si odnesli upomínkový diplom a úplně všichni jsme si odnesli krásný, sportovní zážitek. Pro zájemce o fotky - kukněte na stránky:

http://casdostravazabreh.rajce.idnes.cz/?rss=news

Nakonec poděkování všem, kteří se na tomto prvním turnaji podíleli - jakkoliv!!!

Takže na  dalším v pořadí "teprve" či "už" druhém turnaji AHOJ!!!!

organizátoři